Jarní dražovka-2008
Dražovkou proběhlo sto dvacet závodníků
Mezi muži si nejlépe vedl František Babický z Falconu Rokycany, který proběhl osmikilometrovou trať v čase 26:47 min. Mezi ženami zvítězila v celkovém pořadí Pavla Havlová z Olympu Praha, která proběhla čtyřkilometrovou trať v čase 13:58.
Kategorii mužů do 39 let vyhrál již zmiňovaný František Babický. Druhé místo obsadil s časem 27:05 min. Jiří Rosol z Lokomotivy Beroun. Třetí místo obsadil Pavel Slepička z MK Žebrák, který doběhl v čase 27:46 min.
Mezi muži v kategorii 40 - 49 let zvítězil v čase 27:12 min. Petr Švarc z Příbrami. Na druhém místě doběhl v čase 27:59 min. Ivan Raboch z MK Žebrák.Třetí místo obsadil Robert Švirk z Yorku Dobříš.
Výsledky:
Ženy do 34 let (74-89) 4000 m:
1. Pavla Havlová PSK Olymp Praha 13:58
2. Petra Havlová Sparta Praha 14:34
3. Diana Mezuliáníková AK Škoda Plzeň 14:54
4. Jana Rosenbaumová Příbram 18:02
5. Martina Svobodová Příbram 21:13
6. Barbora Paldusová Praha 24:33
Ženy do 45 let 4000 m:
1. Jana Naxerová Plzeň 16:45
Ženy nad 45 let 4000 m:
1. Jaroslava Popovová AC Falcon Rokycany 17:46
2. Dana Svobodová Příbram 19:42
3. Jitka Šafránková Loko Beroun 22:21
4. Jana Požgayová AVC Praha 23:24
5. Jana Strnadová Beroun 23:49
Muži do 39 let 8000 m:
1. František Babický AC Falcon Rokycany 26:47
2. Jiří Rosol Loko Beroun 27:05
3. Pavel Slepička MK Žebrák 27:46
4. Zbyšek Zeman Slavia VŠ Plzeň 28:11
5. Zdeněk Mach OMW Příbram 31:28
6. Jan Janoušek Slavia VŠ Plzeň 32:11
7. Václav Dlouhý Ramala Plzeň 32:24
8. Jiří Rejzek Sokol Medový Újezd 33:12
9. Karel Matějka Hořovice 33:45
10. Jan Hora AXA TEM VRM 34:10
11. Tomaš Holub Gymnázium Hořovice 35:01
12. Oldřích Štěpnička Komárov 35:01
13. Stanislav Venclík Obecnice 35:36
14. Radim Cibulka Hořovice 35:40
15. Robert Demare Praha 39:02
16. Petr Holan Praha 39:26
17. Robert Poulson Praha 39:49
18. Karel Bělohlávek Sparta Podluhy 42:22
Muži 40-49 let 8000 m:
1. Petr Švarc Příbram 27:12
2. Ivan Raboch MK Žebrák 27:59
3. Robert Švirk Dobříš York 29:16
4. František Kukaň Gama Železná Ruda 29:57
5. Karel Voráček Sokol Dolany 30:14
6. Petr Pergner Zámek Dobříš 31:13
7. Jiří Vavřička Domeček Hořovice 31:18
8. Martin Šálek Anti Radar Kozičín 31:37
9. Petr Větrovský SK Union Praha 33:06
10. Jiří Ekl AC Falcon Rokycany 33:30
11. Tomaš Uxa URT Beroun 34:46
12. Václav Vondra Loko Beroun 36:06
13. Josef Sláma Drahlín 37:25
14. Jindřich Landa Hýskov 37:49
Zdeněk Mezulianik Mar. Lázně NF
Muži 50-59 let 8000 m:
1. Jan Korytár Ac Falcon Rokycany 29:10
2. Josef Vitásek Buková 31:11
3. Miloslav Fryč Ac Falcon Rokycany 31:50
4. Vladimír Kříž Podbrdský Ski 32:29
5. Jan Vimer Kladno 36:25
6. Jan Rock ACOH Praha 37:13
7. Boris Sedlák AVC Praha 53:29
Muži 60-69 let 8000 m:
1. Otakar Kučera Přestice 33:09
2. Jan Svoboda Příbram 35:09
3. Josef Les Maraton stav Úpice 36:14
4. Milan Mikoláš Beroun 36:52
5. Ladislav Dlabač AVC Praha 38:43
6. Zdeněk Kylián Plzeň 44:15
7. Jaroslav Vavřička Domeček Hořovice 45:32
8. Josef Kněžourek MK Žebrák 53:44
Muži nad 70 let 8000 m:
1. Jaroslav Gaman Avanti Havířov 45:32
Výsledky - mládež:
Nejmladší dívky (03 a mladší) 300 m:
1. Bára Blažková Zdice 2:03
2. Bára Štochlová Hořovice 2:07
3. Martina Vavříčková Domeček Hořovice 2:10
4. Anna Štěpničková Komárov 2:17
5. Bára Vágnerová Králův Dvůr 3:09
Nejmladší hoši (03 a mladší) 300 m:
1. Matěj Šálek Anti-Radar Kozičín 1:19
2. Lukáš Uxa URT Beroun 1:20
3. Adam Koželuh Hořovice 1:27
4. Jan Lizec Spartek Hořovice 1:38
5. Stanislav Burda 1:42
6. Petr Švarc 2:01
7. Filip Landa Hýskov 2:42
Michal Švarc Příbram NF
Hoši 6-7 let (01-02) 600 m:
1. Lukáš Landa Hýskov 2:41
2. Jakub Lejbl Broumy 2:42
3. Vojtěch Štěpánek Sokol Vinohrahry 2:44
4. Daniel Rosenbaum Příbram 3:01
5. Vojtěch Strejc Beroun 3:16
Dívky 8-9 let (99-00) 1000 m:
1. Aneta Uxová URT Beroun 4:42
2. Daniela Kebrdlová Praskolesy 4:54
3. Kristýna Prouzová Loko Beroun 4:59
4. Kateřina Vágnerová Loko Beroun 5:15
Hoši 8-9 let (99-00) 1000 m:
1. Honza Větrovský Praha 4 - Chodov 3:50
2. Ladislav Lejbl Broumy 4:03
3. Jonáš Zoulík SŠK Újezd / Lesy 4:08
4. Václav Štěpánek Sokolov Praha 4:23
5. Adam Řepka Felbabka 4:38
6. Jan Legeza Loko Beroun 4:41
7. František Švehla Loko Beroun 4:43
8. Martin Dřevínek Kozojedy 4:47
9. Lukáš Petřík Loko Beroun 4:47
10. Matěj Bartoš Loko Beroun 5:47
Dívky 10-11 let (97-98) 1700 m:
1. Johanka Šafránková Loko Beroun 6:50
2. Simona Lhotáková Loko Beroun 7:38
3. Petra Kohoutová SŠK Újezd/Lesy 8:02
Hoši 10-11 let (97-98 1700 m:
1. Pavel Řepka Felbabka 7:15
2. David Novák HC Berounští medvědi 7:22
3. Matěj Rudovský Loko Beroun 7:30
4. Jiří Lizec Spartak Praha 7:30
5. Matouš Zoulík SŠK Újezd/Lesy 7:44
6. Jan Beneš Sparta Krč 7:57
7. Adam Rosenbaum Příbram 8:04
8. Václav Lepič Loko Beroun 8:57
Dívky 12-13 let (95-96) 1700 m:
1. Petra Vlasáková Loko Beroun 7:57
Hoši 12-13 let (95-96) 1700 m:
1. Nicolas Pietrula Jince 7:28
2. Jan Štěpánek Sokol Praha 8:15
Dívky 14-15 let (93-94) 1700 m:
1. Lucie Sklenářová Loko Beroun 6:42
2. Dominika Kodrasová Loko Beroun 7:50
Andrea Šmerhovská Hořovice NF
Hoši 14-15 let (93-94) 1700 m:
1. Tomáš Sláma SK Sporting Příbram 5:34
2. Jakub Háma AC Falcon Rokycany 6:06
3. Filip Vondra Loko Beroun 6:18
4. Filip Podstavka Loko Beroun 6:52
5. Robin Semrád Loko Beroun 7:11
Dorostenky (90-92) 4000 m:
1. Kristýna Rázková AC Falcon Rokycany 18:03
2. Šárka Herrmannová Gymnázium Hořovice 18:05
3. Eva Pergnerová AC Falcon Rokycany 18:22
Dorostenci (90-92) 4000 m:
1. Jan Boček Loko Beroun 13:16
2. Tomáš Sláma Příbram 13:45
3. Jakub Janoušek TDK Slávia Plzeň 13:58
Miroslav Vondra